הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלנו

אל תפסידו עידכונים

מגדל הטלוויזיה של ברלין – מאיפה הכי מומלץ לצפות בו?

מגדל הטלוויזיה של ברלין הוא המבנה השלישי בגובהו באירופה (368 מ׳) ואחד מסמלי העיר, בראשו כדור דיסקו ובו מסעדה מסתובבת ועמדת תצפית, אחת האטרקציות הפופולריות ביותר אך גם מלכודת תיירים מספר אחת. זמן ההמתנה לתצפית ארוך מאד (כשעה), האוכל במסעדה המסתובבת בינוני ויקר, המחיר לתצפית יקר פי שלושה ביחס לתצפיות אחרות אך הכי חשוב – כשאתם עליו לא תוכלו לצלם את האייקון של ברלין, אלא אם תעלו רחפן.

תצפיות מומלצות בברלין

1. פנורמה פונקט בפוטסדאמר פלאץ: בעלות 7€ ללא המתנה, תוכלו לצלם את קו הרקיע של ברלין כולל מגדל הטלוויזיה, להנות מנוף מרהיב של אדריכלות מודרנית, פארק ענק ומרכז סוני מלמעלה.

2. תצפית מהברלינר דום: בעלות 7€ ללא המתנה תהנו מנוף מרהיב ומביקור בכנסיה המלכותית, פה אין מעלית; יש אלפי מדרגות ומעברים צרים כמו בסרטי אבירים.

3. תצפית חינם מכיפת הרייכסטאג השקופה כולל הסברים באוזניה, זאת הבחירה של רוב התיירים הישראלים. יש צורך בתיאום מראש והגעה בזמן עם דרכון, כמות המבקרים ליום מוגבלת אז מומלץ להזמין כמה שיותר מוקדם.

4. תצפית מבר מסעדה עם מופעים בסופ״ש: SOLAR Sky Lounge

5. תצפית ממועדון היפהופ בסופ״ש: Puro Sky Lounge.

6. תצפית ממסעדות שף: Skykitchen / Hugos.

7. תצפית ממלון: Park inn.

8. תצפית חינם מפארק ויקטוריה – פארק יפה עם מפלים.

9. תצפית מעמוד הניצחון Siegessäule למי שבכושר קרבי לטפס 900 מדרגות.

10. התצפית האהובה עלי ביותר – הכדור הפורח סמוך לקניון ברלין, 20€ לעשרים דקות ושווה כל שקל

 

גיא גרוס

גיא גרוס הנו צלם מקצועי בעל סטודיו בברלין העובד עם לקוחות מקומיים, ישראלים וגרמנים וגם עם מבקרים הבאים מכל העולם. במסגרת החויה הברלינאית תוכלו להצטרף אל גיא לסיור שכולל את המקומות החשובים ביותר או המתאימים לכם ביותר.

View all posts