הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלנו

אל תפסידו עידכונים

פריחת הדובדבן בברלין

כבר הזמנתם חופשה לפסח?

אם יש לכם חלום לראות את פריחת הדובדבן, אין צורך להרחיק עד יפן, כל הורוד הזה ממש בקרוב יהיה בברלין. עוד חודשיים בדיוק הטבע יתעורר בבת-אחת ו-9,000 עצי דובדבן (סאקורה) עמוסי פרחים ורודים יבשרו על בואו של האביב לברלין. מי שטרם ראה עצי דובדבן פורחים, חייב לעצמו את החוויה מרחיבת הלב הזו, שמלווה במרבדי צבעונים (טוליפים) בכל צבעי הקשת.

אז מה הקשר של עצי דובדבן לברלין?
אחרי נפילת החומה, רשת טלוויזיה יפנית פתחה ב״קמפיין הסאקורה״ וקראה לצופים לתרום עצי דובדבן לברלין. 20,000 יפנים השתתפו בקמפיין, כולל ילדים רבים שתרמו את דמי הכיס שלהם, וכך נשתלו כמה אלפי דובדבנים יפניים במקומות שונים בעיר.

החל מהשבוע האחרון של מרץ ועד השבוע הראשון של מאי, ניתן ליהנות מפריחת הדובדבן המשגעת ברחבי ברלין; תוכלו לצפות בפלא בגני העולם, בפארק צייס, בפארק פרידריכסהיין, בגן החיות, בגנים הבוטנים, בפארק מונביז׳ו ופארקים נוספים ברחבי העיר. בקיצור, כנסו לגוגל טיסות ושריינו לעצמכם חופשה פוטוגנית במיוחד!

*כל התמונות מהפריחה של השנה שעברה, לא יכולתי להניח לרגע את המצלמה

יצא לכם לראות את פריחת הדובדבן בברלין? איפה אתם הכי ממליצים לחזות בה?

ניב טייבר

ניב הגיע לברלין בעקבות רילוקיישן משפחתי ופתח מיזם של סיורי בוטיק פרטיים, המאפשר לו לקום כל בוקר עם חיוך גדול ולחבר את כל התשוקות והתחביבים שלו – אנשים, טיולים, הדרכה וצילום. באמצעות הסיורים הייחודיים שפיתח, שם לעצמו ניב למטרה, להעניק למטיילים עימו יום של חוויה ייחודית בברלין שתגרום להם לחוות את העיר מעיניים מקומיות, להתאהב בה ולרצות לחזור אליה שוב ושוב. תוכלו להזמין סיור פרטי באתר או בפייסבוק.

View all posts