הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלנו

אל תפסידו עידכונים

יער השפרה

מקום קסום סמוך לברלין:
יער השפרה Spreewald ממוקם סמוך לאי הטרופי ומומלץ לשלב ביקור בשניהם יחד. ניתן להגיע בקלות רבה בתחבורה ציבורית (פרטים בהמשך הפוסט) יער השפרה הוא שמורת טבע ביוספרית שנראת כמו חיטהורן בהולנד, כפר ציורי עתיק וצבעוני הצף על המים עם גשרוני עץ ופרחים, מוקף בטבע פראי בו עשרות זנים של בעלי חיים חופשיים בטבע. תוכלו לשוט בגונדולה (קבוצתי) או קייק (אישי) לרכב על אופניים וגם ללכת ברגל על גשרוני העץ ברחובות הכפר, להנות מהטבע השלווה והשקט.

איזור מושלם לצילומים, ונראה כמו שוונציה נראתה לפני 2500 שנה ולכן זכה לכינוי ״ונציה הקטנה״. בעיירה הסמוכה ״לובנאו״ עשרות אטרקציות למשפחות עם ילדים, מסעדות בתי מלון וצימרים.

דרכי הגעה: רכבת רציונלית RE2 לעיירה Lübbenau משך הנסיעה כשעה, לתחנה קוראים Lübbenau Spreewald לתחנה של האי הטרופי קוראים: Brand בינהם יש תחנה נוספת במרכז העיירה לובנאו שם תמצאו עשרות מסעדות בתי קפה ומלונות. תדירות הרכבת כל חצי שעה, האיזור דיי תיירותי ואוכל לא יחסר.

ביקרתם בשפרוולד? רוצים לבקר?

גיא גרוס

גיא גרוס הנו צלם מקצועי בעל סטודיו בברלין העובד עם לקוחות מקומיים, ישראלים וגרמנים וגם עם מבקרים הבאים מכל העולם. במסגרת החויה הברלינאית תוכלו להצטרף אל גיא לסיור שכולל את המקומות החשובים ביותר או המתאימים לכם ביותר.

View all posts